MERVIN s.r.o. - Jazyková škola
Aktuálně Kurzy pro veřejnost Kurzy pro firmy Kurzy na objednávku Kontakt Fotogalerie

Kurzy pro veřejnost

Organizace a forma výuky

Jazyková škola MERVIN, s.r.o. nabízí jazykové vzdělávání pod vedením kvalifikovaných vyučujících. Výuka probíhá v prostorách jazykové školy ve Zlíně – Malenovicích, Masarykova 20 (v blízkosti hlavní křižovatky).

Zápis do kurzů probíhá průběžně v měsících srpnu a září prostřednictvím elektronické přihlášky, nebo osobně v kanceláři jazykové školy ve Zlíně – Malenovicích, Masarykova 20 (2. poschodí). Přijímáme přihlášky pouze na celý školní rok, případné výjimky lze dohodnout v kanceláři školy.

Na základě podané přihlášky bude zájemcům zaslána proforma faktura obsahující údaje potřebné pro provedení úhrady kurzovného bankovním převodem. Kurzovné lze rovněž uhradit v hotovosti v kanceláři školy. Celoroční kurzovné je splatné jednorázově před zahájením kurzu. Odlišné platební podmínky lze dohodnout osobně v kanceláři školy.

Výuka bude zahájena v týdnu od 21.září.2015 a od 28. září 2015 (italština) a bude ukončena po odučení příslušného počtu vyučovacích hodin (konec května/začátek června).

Výuka jazyků probíhá klasickou formou kombinovanou s moderními postupy, obohacenou o netradiční prvky výuky (hudba, hry apod.), je zaměřená na aktivní komunikaci, správné používání gramatických struktur a cílené rozšiřování slovní zásoby.

Při výuce jsou používány kvalitní učebnice, doplněné o materiály připravené lektorem a přizpůsobené individuálním požadavkům a znalostem jednotlivých účastníků. Tyto doplňkové studijní materiály a fotokopie jsou účastníkům jednotlivých kurzů poskytovány bezúplatně.

Výuka probíhá v příjemném prostředí v neformální přátelské atmosféře, je zaručen individuální přístup ze strany lektora, jeho odbornost, spolehlivost, trpělivost a důslednost.

Počet studujících ve skupině je omezen podle typu kurzu. V případě dlouhodobého onemocnění, které znemožní účastníkovi kurzu pokračovat ve studiu, je možné při doložení lékařského potvrzením vrácení poměrné části ceny kurzu.

Pro zpříjemnění výuky je podáváno zdarma drobné občerstvení (káva, čaj).


© 2009 - 2015, MERVIN s.r.o. | Design & code by Ing. Michal Heczko